Gépi takarító / takarító munkatársat keresünk Üllőn

TRIARCO Kft.
Üllő
2022. 08. 18.

Munkatársat keresünk

Gépi takarító / takarító munkatárs

pozícióba.

Cégünk 15 éve ipari, kereskedelmi és iroda ingatlanok kezelésével, hasznosításával, bérbeadásával és értékesítésével foglalkozik országszerte. Firstclean üzletágunk prémium minőségű irodatakarítást nyújt partnereinknek. Ezen üzletágunk erősítésére keressük új kollégáinkat mielőbbi belépéssel.

Feladatok

Üllő kereskedelmi övezetében iroda-, és raktárterület takarításához keresünk munkatársakat teljes és részmunkaidős pozícióban 1 műszakban 7.00 és 19.00 között, kiemelt bérezéssel, azonnali kezdéssel!

  • raktár ráülős takarítógéppel történő napi tisztán tartása
  • irodákban/öltözőkben történő napi piperetakarítás
  • esetenként nagytakarítás

Elvárások

  • precíz, igényes munkavégzés
  • pontosság

Előnyök

  • irodai és raktár takarításban szerzett gyakorlat
  • ráülős takarítógépek kezelésének ismerete

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil kisvállalati környezet
  • hosszú távú, biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

  • Kérjük csatolja fényképes, részletes önéletrajzát a jelentkezéshez!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott