Targoncavezető állás Üllőn

Targoncavezető munkatársakat keresünk partnerünk üllői központjába!

Küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Üllő

Feladatok

  • Anyagmozgató gépek szakszerű működtetése
  • Anyagmozgató gépek dokumentumainak naprakészen tartása
  • Adott munkaterületen történő anyagmozgatások elvégzése
  • Raktári rend fenntartása
  • Selejtképződés minimalizálása
  • Munkakörhöz kapcsolódó vállalati rendszerek használata
  • Egyéb műszak során felmerülő raklapmozgások végrehajtása

Elvárások

  • 3313 és/vagy 3324 számú targoncavezetői jogosítvány
  • Tapasztalat a logisztika területén
  • Két, három műszakos munkarend vállalása
  • Önállóság és motiváltság a hűtött raktárban történő fizikai munkavégzéssel, feladatokkal szemben
  • Precizitás és jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Az adott pozícióban szerzett tapasztalat előny!

Amit kínálunk

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Műszakpótlék
  • Túlórázási lehetőség
  • Lehetőség különböző műszakokban való munkára

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!